Online hry3D Ping Pong


king ping pong   Každý sportovní fanoušek musí ocenit hru 3D ping pong. Jedná se o jednoduchou, ale chytlavou sportovní hru, při které rozhodují dobrý postřeh a trpělivost. Váš protivník není žádný jelimánek, občas předvádí nadlidské údery. Porazíte svého soka nebo dostanete potupný výprask?

http://www.superhry.cz/games/84/


King Ping Pong


king ping pong   Speciální stůl, dvě dřevěné, gumou potažené pálky, míček a malá hala stačí k tomu, abyste si mohli v klidu dopřávat stolní tenis. Pokud vám ale jakákoliv část výbavy chybí, lépe uděláte, vyzkoušíte-li King ping pong. Ta nabízí jednoduše vykreslený stůl a dvě samostatné pálky. Jednu z nich ovládáte vy, druhou má na povel počítačem ovládaný protivník. Cílem samozřejmě je zahrát co možná nejvíce bodů, což ale nebude vhledem ke schopnostem protivníka vůbec jednoduché. Občas jsem při hraní dokonce nabyl dojmu, že je takřka neomylný. Trocha tréninku vás ale jistě zaškolí.

http://www.mojeherna.cz/hry/king-ping-pong-stolni-tenis


X - treme Ping Pong


X - treme Ping Pong   X - treme Ping Pong je dle mého názoru úplný vrchol dosavadního ping pongu, co se online her týče. Máte možnost vybírat si pálky, stoly, zahrát si turnaj nebo zápas jen tak. Můžete využívat všechny možné údery včetně topspinu, pokud přídete na to jak...:-)

http://jogos.hex.com.br/jogo/ping-pong/

© Ping-pong.xf.cz™ 2008 Všechna práva vyhrazena. | Vytvořeno pomocí | HTML 4.01 | a | CSS 2.0 | webmaster